Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Masáže

V našem uspěchaném a přetechnizovaném světě často zanedbáváme svoji tělesnou schránku, ale tento životní postoj nám pak během rostoucího věku přinese potíže, které se projevují bolestí zad s různými projevy. Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod k uvolnění těla a zatuhlého svalstva, mají vliv na celkové uvolnění psychiky, posilují vitalitu a podporují dobrou náladu. Léčivá síla doteku je v dnešní uspěchané době čím dál více ceněna a relaxace masáží se pro většinu lidí stává pravidelně vyhledávaným zážitkem.

Z psychologického hlediska masáž zlepšuje náladu, odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie. Díky uvolněnému tělu a zrelaxované psychice lidé doslova omládnou a mohou vést mnohem aktivnější a spokojenější život.

Na dovolené si lidé častěji najdou čas i na věci, na které jim v běžném životě nezbývá čas. Přijďte si prosím vyzkoušet některou z nabízených technik masáží a dopřejte tak svému tělu tu pravou regeneraci.

K uvolnění a relaxaci poskytuji různé druhy masáží.

Masáž klasická – 600 Kč/hodina

Klasická masáž je ideální na uvolnění zatuhlé šíje a zad, k celkové regeneraci těla po sportovním a pracovním výkonu.

Masáže reflexní – 600 Kč/hodina

Reflexní masáž využívá neurologických znalostí, kdy působíme na orgány, které jsou inervačně spojeny s určitým povrchem na těle. Při reflexní masáži se aktivují dráhy energie jednotlivých meridiánů a orgánů a dochází k harmonizaci celého těla a postupnému zlepšování potíží.

Pravidelná masáž zlepšuje celkový zdravotní stav, zbavuje Vaše tělo toxických látek, uvolňuje napětí ve svalech, posílí funkci všech orgánů, lymfatický systém a imunitu.

Masáž těla lávovými kameny – Hot stones – 600 Kč/hodina

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Tělo se dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a můžeme se tak cítit jako znovuzrození.

Masáž obličeje lávovými kameny – 600 Kč/hodina

Spojuje do jednoho harmonického celku tepelné účinky lávových kamenů a kosmetickou masáž obličeje. Výsledkem je dokonalá sestava, která má vynikající účinky v omlazení a regeneraci pleti obličeje, v povzbuzení lymfatického systému a v uvolnění svalů v oblasti tváře, krku a dekoltu. To vše přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale také k celkové relaxaci organismu a k navození duševní pohody a vnitřního klidu.

Breussova masáž – 600 Kč/hodina

Je jemná energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Regeneruje meziobratlové ploténky, a tím vyřeší široké spektrum zdravotních potíží, které jsou s páteří spojeny. Třezalkovým olejem, který se při této masáži používá, se docílí nabobtnání meziobratlových plotének s následným uvolněním nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Pochází od Rudolfa Breusse, rakouského léčitele a lidového experta medicíny, v Čechách známého 42-denní léčebnou protirakovinnou kůrou. V praxi se velmi dobře kombinuje s Dornovou metodou.